DOHAN_ogrodzenia_2021

DOHAN
http://ogrodzenia-dohan.pl
Przejdź do treści
WYKONANIE MONTAŻU
Gwarantujemy profesjonalny montaż
i zadowolenie klienta z użytkowania

Na każdym kroku współpracy realizujemy zasadę, w myśl której można się z nami czuć bezpiecznie. Gwarancja na wykonane prace, to jedno. Serwis pogwarancyjny i opieka nad powierzonym wykonawstwem – to też u nas norma. Współpraca na tym polu również wysoko oceniana jest przez naszych klientów. To też forma naszej troski o to, by każdy najmniejszy element, który firmujemy swoją technologią służył przez długie lata bez zarzutu i z dużym pokładem zadowolenia.

Jesteś zainteresowany
bramy ogrodzenia DOHAN
TRANSPORT
Zapewniamy transport naszych
konstrukcji na terenie całego
Województwa Śląskiego

Nasza firma zatrudnia profesjonalny zespół montażystów. Ta wyszkolona kadra Pracowników pozwala reagować na Państwa potrzeby szybko i skutecznie. Oferujemy usługi montażu naszych przygotowanych rozwiązań w dowolnych lokalizacjach i wymagających warunkach. Wiemy, że solidny i fachowy montaż to ważna składowa naszej pracy, dlatego w ten aspekt wkładamy ogromne pokłady siły i zaangażowania. Kwestie montażowe to dla nas nieodłączny element naszej pracy, od początku również projektowany we wszelkich działaniach realizacyjnych. Świadczymy również usługi montażowe nie związane z naszą ofertą, w tym celu zapraszamy do kontaktu, przydamy się również w takich rozwiązaniach.


bramy ogrodzenia DOHAN
Dziękujemy, że odwiedziliście Państwo nasz firmowy portal. Witamy w klimatach rodzinnej działalności, w której pasja i zaangażowanie są na pierwszym miejscu. I zapraszamy do naszego świata nowoczesności i najlepszych rozwiązań.
DOHAN
Kontakt
41-200 Sosnowiec, ul. Orla 3
tel. 502 352 822
e-mail: biuro@ogrodzenia-dohan.pl  
e-mail: adowchan@interia.pl
www.ogrodzenia-dohan.pl
NIP: 644-303-01-15
styczeń   |   2021

Wróć do spisu treści