DOHAN_ogrodzenia_2021

DOHAN
http://ogrodzenia-dohan.pl
Przejdź do treściOgrodzenia  posesyjne DOHAN
To jedne z naszych najważniejszych pól do realizacji. Wiemy jak ważny to aspekt przyszłych domów, posesji czy działek. Spójność takich konstrukcji ogrodzeniowych to najważniejszy dla nas element projektowania i prac. Stosowane przez nas normy europejskie dają poczucie właściwego bezpieczeństwa dla Państwa domu. Bazujemy na wstępnych dokładnych pomiarach, również w pracach projektowych i przedprojektowych. Z nami będzie bezpieczniej!


Ogrodzenia  przemysłowe DOHAN
Opracowywane przez nas i realizowane projekty na tym polu to druga z naszych najważniejszych form działalności produkcyjnych. Oferujemy je w kategoriach systemowych, ale też w innych formach wykonawczych. Opieramy je na różnych technologiach jako wysokojakościowe, odporne formy antykorozyjne. W zestawach z naszymi systemami bram i furtek stanowią kompleksowe zabezpieczenie dużych obiektów przemysłowych, placów, działek czy kompleksów przemysłowych.

Bramy
Nieodłączną częścią każdego ogrodzenia jest brama. Te produkty to również nasza specjalność. Oferujemy bramy konstruowane w systemach przesuwnym i skrzydłowym. Udzielamy doradztwa w temacie doboru bramy do konkretnego ogrodzenia, ich formy, budowy i konstrukcji. Różne rodzaje konstrukcji, wyglądu i bogata paleta kolorystyczna, oraz trwałość i funkcjonalność – to główne atuty naszych projektów.USŁUGI DODATKOWENasza firma swiadczy również usługi dodatkowe w zakresie obróbki metali.
Wykorzystując nasze zaawansowanie technologiczne i park maszyn, możemy Państwu również zaoferować kompletną paletę usług w kategorii obróbki metali, przygotowywania nietypowych projektów i konstrukcji stalowych. Realizujemy indywidualne pojedyncze zlecenia, ale również wszelkie przemysłowe realizacje, które często wykraczają poza przyjęte schematy i wzorce. Metal to nasza motywacja do działania, pasja, ale też ciągłe pole do wyzwań i kolejnych ciekawych tematów.

Dziękujemy, że odwiedziliście Państwo nasz firmowy portal. Witamy w klimatach rodzinnej działalności, w której pasja i zaangażowanie są na pierwszym miejscu. I zapraszamy do naszego świata nowoczesności i najlepszych rozwiązań.
DOHAN
Kontakt
41-200 Sosnowiec, ul. Orla 3
tel. 502 352 822
e-mail: biuro@ogrodzenia-dohan.pl  
e-mail: adowchan@interia.pl
www.ogrodzenia-dohan.pl
NIP: 644-303-01-15
styczeń   |   2021

Wróć do spisu treści